
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Length | 4.7 mm |
| Width | 4.5 mm |
| Termination | Flat |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Resistance | 60 mΩ |
| Height | 2 mm |
| Depth | 4.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Impedance | 900 Ω |
| Current Rating | 2 A |
| Max Current Rating | 2.3 A |
| Max Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Packaging | Reel |
| Number of Lines | 2 |
| DC Resistance (DCR) | 60 mΩ |
| Type | Common Mode Filters for Power Line |
| Inductance | 1.6 µH |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
